• Головна
  • Новини
  • Зона уваги
  • Оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ»

Оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ»

Оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ» 13 лютого 2018

Управління соціального захисту населення інформує, що 25.01.2018  Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я (далі – Комітет) було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом».

Під час заходу обговорювався досвід реалізації у Львівській області освітнього україно-американського пілотного проекту «Проти опіків», що передбачав проведення комплексу інформаційно-просвітницьких заходів з попередження опікової травми у дітей, а також обговорювався наявний вітчизняний досвід боротьби з дитячими опіками.

Мета проекту:

-покращення базової обізнаності батьків щодо заходів попередження опікової травми у дітей у віковій групі від 1 до 5 років, зменшення частоти опікової травми у дітей цієї вікової групи;

-навчання батьків методам надання домедичної допомоги при опіках та алгоритму дій в таких ситуаціях.

На виконання рекомендацій Комітету заходи щодо попередження опікової травми у дітей будуть включені до районних планів заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру.

Звертаємо увагу на те, що найчастіше опіки у дітей старшого віку трапляються з причин власної недбалості, нерозуміння причин і наслідків електротравми, ігор з вибуховими предметами, селфі на електричках, тощо.

Крім того, повідомляємо, що в Україні оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ». Переможець конкурсу отримає грошову премію 5000 грн. Проекти надсилаються до 01.04.2018 на ел. скриньку: opikam.ni@gmail.com.