Із пленарного засідання ХLІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання

Із пленарного засідання ХLІІ сесії Близнюківської  районної ради VІ скликання

Сьогодні голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Шахматенко взяв участь у XLІІ сесії Близнюківської районної ради VI скликання.

В ході роботи депутати розглянули 37 питань, серед яких: затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року, внесення змін та звіти про виконання ряду районних програм.

Одним із ключових питань, прийнятих депутатами районної ради,  було питання підтримки Постанови Верховної Ради України від 27.01.2015 № 129-VIII «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».

На початку засідання цей пункт не було включено до порядку денного, однак за ініціативи одного із депутатів районної ради це питання було поставлене на голосування і більшістю голосів - прийнято.

«На сьогодні кожен з нас повинен визначитись на чиєму він боці:  хто за мир та розвиток України – давайте працювати, хто за дестабілізацію ситуації в країні – тому немає місця в нашій державі. Кожен повинен відповідати за свої вчинки, слова та дії, бути справжнім патріотом своєї землі, своєї країни. Адже лише справжні патріоти, об'єднавшись в єдине ціле, підносять культурний та економічний рівень своєї держави, творять нову історію, в якій немає сумних і трагічних дат, а лише чисте і світле майбутнє», - прокоментував сьогоднішнє голосування у сесійній залі Сергій Шахматенко.