Злагоджена робота та активна співпраця — шлях до вирішення актуальних проблем громади

Злагоджена робота та активна співпраця — шлях до вирішення актуальних проблем громади

Сьогодні голова Близнюківської районної державної адміністрація Сергій Шахматенко за участю голови Близнюківської районної ради Володимира Бреуса провів засідання «круглого столу» з керівниками органів місцевого самоврядування та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На засіданні  йшлося  про нововведення, пов’язані із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».  Обговорювались питання щодо практичного застосування електронних сервісів в частинні реєстрації бізнесу, запровадженого з ініціативи Міністерства юстиції України та переваги нової процедури, можливість практичної участі  кожного  в системі електронних торгів арештованого майна (СЕТАМ). Також було анонсовано можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги з 01.07.2015 року малозабезпеченими верствами населення району в місцевому центрі з надання  безоплатної вторинної правової допомоги.

В ході роботи ретельно обговорили питання по формуванню плану оздоровлення дітей, до втілення якого залучатимуться як сільгосптоваровиробники району, так і профспілкові організації управлінь та закладів соцсфери. Також розглядалося питання передачі шкільних автобусів з балансу відділу освіти до органів місцевого самоврядування задля економії коштів - рішення остаточного не прийняли, вирішивши більш детально вивчити можливості та вартість економії такого кроку.

На завершення опрацювали болюче питання  необхідності ремонту автодоріг, вирішивши найближчим часом провести розрахунки метражу доріг та вартості асфальту і виконання робіт.