На Близнюківщині тривають обговорення щодо об’єднання територіальних громад

На Близнюківщині тривають обговорення щодо об’єднання територіальних громад

Сьогодні, 11 червня, керівник апарату Близнюківської районної державної адміністрації Наталія Покас взяла участь у нараді з сільськими головами органів місцевого самоврядування з питання опрацювання нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування по кожному етапу добровільного об’єднання громадян.

В ході наради присутні в черговий раз, обговорили закон України «Про добровільне об’єднання громад», висловили свої думки, отримали відповіді на запитання від керівництва району.

Уважно слухали  виступи керуючого справами апарату районної ради Ірини Шепеньової, голови районної ради Володимира Бреуса та керівника апарату районної державної адміністрації Наталії Покас. Запитання, що задавали в процесі роботи наради сільські голови, стосувалися різних аспектів проведення реформування. Найактивнішим був Берестівський сільський голова. Він піднімав питання про фінансування вже об’єднаних громад;  дійсності актів на право власності на земельні ділянки; переоформлення документів тощо.

Також виступив на засіданні господар зібрання, Лукашівський сільський голова Сергій Прощенко, який підтримав факт вчасності дій по об’єднанню громад, що дасть змогу збільшити кількість робочих місць, можливість надання послуг сільському населенню та убезпечить від вимирання віддалені села.