В Близнюківській районній державній адміністрації пройшов І тур конкурсу «Кращий державний службовець»

В Близнюківській районній державній адміністрації пройшов І тур конкурсу «Кращий державний службовець»

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 21.02.2018 № 49 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» впродовж березня - квітня 2018 року в районній державній адміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Цього року бажання позмагатися і показати свої знання виявили 6 державних службовців районної державної адміністрації. Учасники виконували онлайн - тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, тестові завдання щодо функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця, складали діловий документ та виконували практичні завдання з володіння персональним комп’ютером. Організаційним комітетом з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на чолі з керівником апарату Близнюківської райдержадміністрації Нікітіної І.К. ретельно вивчено роботи учасників Конкурсу.

За результатами оцінювання членами Організаційного комітету були визначені переможці:

- у номінації «Кращий керівник» переможцем визнана – Бондаренко Світлана Андріївна, начальник економічного відділу і торгівлі районної державної адміністрації;

- у номінації «Кращий спеціаліст» переможцем стала  – Парахотіна Лідія Олександрівна, головний спеціаліст – юрисконсульт апарату районної державної адміністрації.

Переможці І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» будуть брати участь у другому турі Конкурсу, який пройде в червні поточного року у м. Харків.