Н А К А З ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА БЛИЗНЮКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

Н А К А З  ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА БЛИЗНЮКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

                                                                                                                                                     Н А К А З

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА БЛИЗНЮКІВСЬКОГО

РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

 

   28 лютого 2018 року

смт. Близнюки

               № 15

 

Про організацію та проведення

призову громадян України на строкову

військову службу на весні 2018 року

     Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25 березня 1992 року № 2233-ХІІ (зі змінами та доповненнями), Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу
у 2018 році» та з метою забезпечення виконання завдань, визначених Президентом України - Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України та Міністром оборони України щодо проведення у 2018 році, якісного та організованого призову громадян України  на строкову військову службу та удосконалення порядку відбору молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України.

НАКАЗУЮ:

1. Майору Вікторову В.М., заступнику військового комісара-начальнику відділення комплектування:

1.1. Організувати явку всіх громадян України 1991-2000 років народження, які мешкають в селищі Близнюки та Близнюківському районі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на відстрочку, або які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу.

2. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу з’явитися до призовної дільниці Близнюківського районного військового комісаріату у строк визначений повісткою військового комісаріату або повідомленням від органів місцевого самоврядування за адресою:
смт. Близнюки, вул. Свободи, буд. 46, якщо повістка військового комісаріату або повідомлення від органів місцевого самоврядування на прибуття до призовної дільниці, за будь-яких обставин, не надійшла обов’язково самостійно з’явитися в період з 12 березня по 22 березня 2018 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

 3. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території селища Близнюки та Близнюківського району до 01 квітня 2018 року повернутися до постійного місця проживання та з’явитися у районні військові комісаріати.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій селища Близнюки та Близнюківського району, незалежно від підпорядкування та форм власності, відповідно до статті 38 пункту 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25 березня 1992 року № 2233-ХІІ (зі змінами та доповненнями) відкликати з відряджень призовників, які підлягають призову на строкову військову службу для оповіщення та забезпечення своєчасного прибуття їх до Близнюківського районного військового комісаріату.

 5. Виконавчим комітетам, головам сільських рад Близнюківського району відповідно до статті 38 пункту 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» провести оповіщення громадян України призовного віку, які мешкають на їх території та забезпечити своєчасну їх явку до Близнюківського районного військового комісаріату у визначений Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» строк.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

7. Наказ довести до особового складу військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій в частині, що стосується.

Військовий  комісар  Близнюківського

районного  військового   комісаріату

майор                                                                                  А.Л.Горобець