Відбулася нарада з питань розвитку спорту в районі

Відбулася нарада з питань розвитку спорту в районі 1 червня 2020

На минулому тижні голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко провів розширену робочу зустріч з питань спортивно-масової роботи на території району.

У даному заході при обговоренні стану справ та перспектив розвитку спорту в районі взяли участь депутат Близнюківської районної ради, голова федерації футболу Близнюківського району Андрій Воронкін, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Леонід Бондаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Манзюк, два працівники ДЮСШ Костянтин та Георгій Кондри і спортивний інструктор Лукашівської сільської ради Ігор Зайцев.

«Майже годину часу тривало наше спілкування і обговорення всіх існуючих проблем та пов’язаних з ними негараздів. Якщо коротко, то питань більше ніж об’єктивно на них є сьогодні відповідей. Тому що суб’єктивний вимір без врахування об’єктивної реальності завжди веде до популізму, тобто пустих обіцянок. Дійсно, спорт потребує реанімування, яке без достатнього рівня фінансового ресурсу втілити в життя просто не реально. Саме тому на даний час було прийнято спільне максимально виважене та обґрунтоване рішення не приймати участь у змаганнях на першість області з футболу, а вивільнені кошти використати на придбання форми та м’ячів, інвентарю для ДЮСШ. Ми досягли порозуміння, за яке я висловлюю щиру вдячність усім учасникам даної робочої зустрічі», - критично висловився голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко.