• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • На Близнюківщині відбувся розіграш Кубка пам'яті Петра Тимофійовича Ткаченка

На Близнюківщині відбувся розіграш Кубка пам'яті Петра Тимофійовича Ткаченка

На Близнюківщині відбувся розіграш Кубка пам'яті Петра Тимофійовича Ткаченка 22 червня 2020

У суботу, 20 червня поточного року на районному стадіоні ім.. М .І.Биченка відбулися футбольні змагання на кубок пам'яті Петра Тимофійовича Ткаченка.

Учасників змагань та переможців привітали голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко, голова федерації футболу Близнюківщини Андрій Воронкін і Близнюківський селищний голова Геннадій Король, побажали спортивних здобутків та перемоги, поваги один до одного на спортивному полі, а глядачам – цікавої гри й змістовно провести теплий суботній день на районному стадіоні в умовах надзвичайної ситуації та існуючих карантинних обмежень.

За Кубок пам'яті Петра Тимофійовича Ткаченка змагалися 6 команд: ФК «Лукашівка», ФК "Новонадеждине", ФК " Уплатне", ФК " Башилівка", ФК " Самійлівка", ФК " Квітневе".

Футбольна гра була напруженою та видовищною, уболівальники уважно слідкували за цікавими ігровими моментами на полі, і звісно ж вболівали за кожну з команд, сподіваючись на красиву і чесну перемогу найсильнішого.

По закінченню розіграшу визначилися переможці:

На першому місці - ФК "Лукашівка", на другому місці - ФК "Новонадеждине", на третьому - ФК " Уплатне".

«Я вітаю всіх учасників розіграшу Кубка пам’яті. У кожній грі суперників сьогодні переміг спорт і дружба. І це головне як для учасників змагань, так і для глядачів», - зазначив голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко