Пам’ятний мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки

Пам’ятний мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки 1 червня 2016

Сьогодні, 01 червня, в Близнюківському ліцеї відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті майора Збройних Сил України, бортового авіаційного техніка вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 16 окремої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Миколи Топчія, випускника Близнюківської середньої школи.

У мітингу вшанування пам’яті взяли участь голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник, голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус, Близнюківський селищний голова Геннадій Король, військовий комісар Близнюківського військового комісаріату майор Антон Горобець, настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Олексій, родина героя. Також на пам’ятний мітинг прибули бойові побратими Миколи Топчія 16 армійської бригади старший лейтенант Ярослав Танько, старший прапорщик Андрій Мельник.

Для рідних та громади селища загибель молодого героя стала великим потрясінням і непоправною втратою. У пам’яті близьких і знайомих він назавжди залишиться світлою, щирою, вимогливою до себе і небайдужою до інших людиною. Сьогоднішня подія, це лише маленька краплиночка подяки йому, за мирне життя. Своє ім’я Микола вже вписав золотими літерами в історію рідної школи, рідного селища, рідної землі.

Пам’ятну дошку розмістили на будівлі Близнюківського ліцею, в якому навчався Микола Топчій. Символічно, що ця подія сталася в День Захисту Дітей та в день народження героя, який загинув за мирне небо над Батьківщиною.

Багато добрих, теплих слів було сказано виступаючими про нашого земляка, який був патріотом, любив рідну Україну. І з життя пішов як герой, захищаючи її.  Пам’ять про Героя назавжди залишиться з нами. Цей пам’ятний знак красномовніше будь-яких уроків розповідатиме учням, якою ціною здобувається право вільно жити у своїй країні. Героїзм  майора Збройних Сил України, бортового авіаційного техніка вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 16 окремої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України  Миколи Топчія вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.