• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Згідно графіка проведено чергове виїзне засідання районної оперативної групи райдержадміністрації

Згідно графіка проведено чергове виїзне засідання районної оперативної групи райдержадміністрації

Згідно графіка проведено чергове виїзне засідання районної оперативної групи райдержадміністрації 11 жовтня 2017

У відповідності до розробленого, затвердженого та оприлюдненого графіка голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник та голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус разом із сільським головою Людмилою Манохою провели виїзне засідання оперативної групи Близнюківської районної державної адміністрації на території Лукашівської сільської ради. У місцевий Будинок культури для спілкування по різних питаннях прибули вісім мешканців села. Але діалог представників та очільників місцевої влади із громадянами відбувся в односторонньому діалозі, оскільки питань практично не було, так як ті, що були висловлені минулого разу – всі вирішені, про що повідомив громадянам особисто голова райдержадміністрації.

В роботі виїзного засідання також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Протасов, заступник голови райдержадміністрації Олена Ляпкало, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Бондаренко, головний лікар КНП «Близнюківський РЦПМД» Геннадій Павлюк та директор Лукашівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Олексій Лисенко.

Після виїзного засідання всі вище означені посадові особи перевірили роботу місцевого закладу охорони здоров’я та школи.

«При тому, що дуже вражає своїм сучасним ремонтом Будинок культури, порядок і багато зробленого у школі – я не тільки подякував всім (на чолі з сільським головою Людмилою Манохою) за результативну роботу, але й висловив суттєві зауваження та недоліки по окремих питаннях, на які до сьогодні ніхто із керівників ряду закладів територіальної громади поки-що  не  звернули увагу. Але ми порадилися з головою Близнюківської районної ради Володимиром Бреусом і прийняли рішення, що саме на базі Лукашівської сільської ради проведемо найближчим часом семінар-нараду сільських голів, адже позитивним досвідом голова місцевої території громади Людмила Маноха повинна поділитися із своїми  колегами по роботі, тому що є відчутні зрушення і по Лукашівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів після зміни директора, хоча мають місце, звичайно, ще питання…», - розповів, висловивши своє бачення, голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник.