• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Співбесіда із співзасновником ряду агроформувань, розміщених на території Олексіївської сільської ради

Співбесіда із співзасновником ряду агроформувань, розміщених на території Олексіївської сільської ради

Співбесіда із співзасновником ряду агроформувань, розміщених на території Олексіївської сільської ради 11 жовтня 2017

На сьогодні Близнюківщина входить до переліку 11 районів області (із двадцяти семи адміністративно-територіальних одиниць), які виконали власні прогнозовані (згідно Зведених планів розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на 2017 рік) по сільгосппідприємствах показники посіву озимих зернових культур під урожай 2018 року. Так, із 17,6 тис. га по плану (серед агроформувань) озимий клин становить 18736,4 га, що складає 106,5%.

У відповідності до графіка перебування голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник цього дня провів співбесіду із співзасновником ТОВ «Агротехнік» та певним чином  причетним до роботи ще шести агроформувань району в аграрній сфері Валерієм Співаком.

«В ході тривалої робочої зустрічі за участю профільного заступника голови райдержадміністрації Василя Протасова ми обговорили стан завершення комплексу осінньо-польових робіт (в т.ч. посіву озимих на зерно), сплати податків, участі в соціальному партнерстві на території Олексіївської сільської ради і розвитку спорту в районі. Окремо, в присутності начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леоніда Бондаренка досягнуто двосторонніх домовленостей про спонсорську цільову та пряму участь ТОВ «Агротехнік» на гирьовий спорт по низці заходів, де спортсмени-земляки приймають участь у змаганнях за межами нашої держави. Насамкінець я подякував співзасновнику ряду господарств району Валерію Співаку за суттєве (а саме на 1074,6 га) перевиконання попередньо очікуваного показника посіву озимих на зерно та висловив сподівання на нашу подальшу плідну працю по всіх напрямках діяльності (сплата податків, виплата орендної плати та заробітної платні тощо)», - зазначив, голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник.