• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Напередодні Дня захисника України у Близнюківському районі розпочалися заходи

Напередодні Дня захисника України у Близнюківському районі розпочалися заходи

Напередодні Дня захисника України у Близнюківському районі розпочалися заходи 12 жовтня 2017

Зустрічі в сім’ях воїнів, загиблих в АТО, носять якщо не постійний, то системний характер. В районі існує закріплення відповідальних із числа  очільників району та їх заступників за регулярний контакт з близькими та рідними героїв-земляків.

Чергові такі відвідування відбулися 12 жовтня до сімей всіх шести захисників АТО, які не повернулися додому та двох сімей інвалідів АТО.

Голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Протасов, заступник голови райдержадміністрації Олена Ляпкало та сільський голова Людмила Маноха в с. Лукашівка зустрілися з мамою воїна-героя Олега Чепеленка та у селі Вільне Перше відвідали маму героя Миколи Топчія.

«В різний час ці молоді патріоти Близнюківщини віддали за державу саме дороге: життя, залишивши нам навічно пам’ять про свої справи у короткому історичному проміжку часу, героїчні подвиги в ім’я майбутнього. Вдячні мешканці району вже увіковічнили їх, славних синів нації, поки що  в меморіальних дошках, а згодом – безперечно вони продовжать своє житя на Близнюківщині в назвах вулиць та шкіл району», - висловився голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник.