• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Увага, вдячність, пошана з нагоди державного свята були адресними із безпосереднім спілкуванням

Увага, вдячність, пошана з нагоди державного свята були адресними із безпосереднім спілкуванням

Увага, вдячність, пошана з нагоди державного свята були адресними із безпосереднім  спілкуванням 12 жовтня 2017

Перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов, заступник голови Близнюківської районної ради Микола Савченко та  начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення  управління соціального захисту населення Світлана Мащенко  за дорученням керівництва району сьогодні продовжили зустрічі напередодні Дня захисника України.

Увага, вдячність, пошана з нагоди великого державного свята були адресними і супроводжувалися безпосереднім спілкуванням та врученням певних продуктових наборів з товарів першої необхідності.

«У селі Софіївка ми зустрілися з дружиною загиблого воїна Пиво Віктора Гнатовича – Наталією Георгіївною, у с. Слобожанське  з мамою Гафіча Володимира Петровича – Ганною Юріївною, в с. Милівка відвідали матір доньки Поповича Олега Петровича, а в с. Криштопівка з мамою (Анжелою Миколаївною) та батьком (Миколою Олександровичем) Кочубея Дениса Миколайовича, що також не повернувся з поля бою в зоні АТО. Окрім сімей загиблих воїнів теплі слова вдячності, свою шану ми висловили двом інвалідам війни з числа учасників антитерористичної операції: Гиричу Роману Анатолійовичу (с. Самійлівка) та Ткачу Андрію Анатолійовичу (селище Близнюки). Важкі спогади…, але мужність і стійкість духу та характеру наших земляків я відчув у сім’ях, де сьогодні нелегкі часи, бо свіжі рани даються взнаки біллю, але немає розпачу, розгубленості, депресії, тому що життя продовжується, а пам’ять про героїв – вічна…», - висловився перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов після поїздки по району.