У порядку контролю за виконанням прийнятих рішень

У порядку контролю за виконанням прийнятих рішень 13 червня 2019

13 червня поточного року головою районної державної адміністрації Анатолієм Калашником за участю заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області, юриста 1 класу Дмитра Нестєрова  в порядку контролю за виконанням прийнятих рішень проведено засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Головне питання, винесене на розгляд  - виконання рішення комісії від 07 червня поточного року в частині проведення головами Бурбулатівської (Катерина Билим) та Верхньосамарської (Ірина Сіра) сільських рад роботи, спрямованої на термінове погашення поточної заборгованості з виплати заробітної плати.

В ході індивідуальної співбесіди голови зазначених сільських рад доповіли про ефективну проведену роботу та інформували членів комісії наразі про погашення в повному обсязі боргів з виплати заробітної плати.

 Як зазначив голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник: «Оплата праці працівників підприємств, установ, організацій здійснюється в першочерговому порядку і її своєчасність та обсяги виплати не можуть бути поставлені в залежність від будь-яких інших платежів та їх черговості – це  питання керівники повинні тримати на постійному, особистому контролі та в подальшому не допускати подібної ситуації».

За результатами засідання комісії управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Н.Тимощук) доручено продовжити проведення моніторингу стану своєчасної виплати заробітної плати підприємствами, установами, організаціями району.