• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Організація роботи з впровадження монетизації пільг на житлово-комунальні послуги працівникам бюджетних установ

Організація роботи з впровадження монетизації пільг на житлово-комунальні послуги працівникам бюджетних установ

Організація роботи з впровадження монетизації пільг на  житлово-комунальні послуги працівникам бюджетних установ 11 липня 2019

11 липня поточного року заступником голови районної державної адміністрації Оленою Ляпкало за участю начальника управління соціального захисту населення Близнюківсьокї РДА Надії Тимощук проведено нараду з керівниками бюджетних установ.

На нараді керівники бюджетних установ ознайомлені із прийнятою Постановою Кабінету Міністрів України № 373 від 17.04.2019 року «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якою затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 01 жовтня 2019 року.

Відповідно до вищезазначеної Постанови КМУ спеціалістам бюджетних установ надаються пільги на житлово-комунальні послуги (освітлення, опалення, управління будинками) у разі відсутності призначення житлової субсидії та якщо середньомісячний дохід спеціаліста не перевищує соціальну податкову пільгу. В 2019 році соціальна податкова пільга становить 2690 грн. на місяць.

 «Для реалізації права на отримання пільг педагогічних, медичних, фармацевтичних працівників, працівників бібліотек, музеїв, спеціалістів із захисту рослин і працівників культури в сільській місцевості і селищах міського типу керівникам бюджетних установ необхідно прийняти до уваги зміни до чинного законодавства та впровадження вищевказаної постанови в дію»,- наголосила заступник голови райдержадміністрації Олена Ляпкало.