У рамках підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період

У рамках підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 11 липня 2019

11 липня 2019 року на виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 31 травня 2019 року № 323 «Про організаційну роботу з підготовки господарського комплексу об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років» голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник разом із заступником голови районної державної адміністрації Станіславом Подеречею і начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леонідом Бондаренком прийняли участь у засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери  району та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, яке відбулося під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Вадима Данієляна.

«Цього дня на засіданні обласного штабу звітували п’ять районів (Зачепилівський, Зміївський, Дворічанський, Великобурлуцький та Близнюківський).

На порядок денний були винесені питання про заходи з підготовки об’єктів теплопостачання, забезпечення життєдіяльності населення та соціальної сфери до роботи в опалювальному періоді 2019/2020 років в названих районах.

На засіданні штабу звернули увагу на визначення конкретних завдань по підготовці до майбутнього опалювального періоду (що ведуться відповідно до графіка), у тому числі і ремонту покрівлі  та заміні вікон Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що постраждала від стихії.

Взагалі, підготовка до нового опалювального сезону - це надважливе завдання. Саме тому ми врахували усі недоліки, які були раніше та докладаємо усіх  зусиль, щоб не тільки підготовка, а й опалювальний сезон 2019-2020 років пройшов без надзвичайних ситуацій, а в оселях жителів району було тепло», - зазначив голова районної державної адміністрації Анатолій Калашник за підсумками засідання обласного штабу.