Справи військові на рівні вимог часу

Справи військові на рівні вимог часу 12 листопада 2019

Із кожним днем все напруженішими стають щодо виконання доведені району завдання як по осінньому призову, так і залучення військовослужбовців до служби у лавах Збройних Сил України. Саме тому не спадає ритм вже апробованих у минулі роки організаційних та інших заходів, що вживаються органом виконавчої влади місцевого рівня (райдержадміністрацією), сільськими (та Близнюківською селищною) радами спільно із військовим комісаром та громадськими організаціями.

По цих питаннях була й побудована черга денна наради, яку перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов провів із військовим комісаром Близнюківського районного військового комісаріату, підполковником  Антоном Горобцем та профільним заступником голови районної державної адміністрації, головою районної призовної комісії Станіславом Подеречею.

«Всі контрольні показники по призову на строкову військову службу та за контрактом у Збройних Силах України районом мають бути безумовно виконані. І це беззаперечна вимога у нас на всіх рівнях», - наголосив перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов