Головне завдання – допомогти людині було і залишається на часі дня

Головне завдання – допомогти людині було і залишається на часі дня 13 листопада 2019

Є невідкладні питання в окремих мешканців нашого району, то саме для розгляду таких – двері будь-якого рівня посадової особи завжди відкриті для особистого прийому громадян та діалогу із владою відповідно до діючого законодавства.

Так було до речі й останніми трьома днями цього тижня, коли до першого заступника голови Близнюківської районної державної адміністрації Василя Протасова приходили люди із самих різних проблем, з якими їм довелося  зустрітися по життю. І, до речі, простих питань не було.

«Так, для Сергія Клижка із села Серафимівка (у якого в ніч на 11.11.2019 згоріли всі запаси сіна та соломи на корм худобі) ми розглянули кілька узгоджених варіантів придбання грубих кормів у трьох сільгосппідприємствах по цілком прийнятних цінах.

За миттєвого опрацювання запиту завідувачем відділу РАГСу Яни Закорко одразу ж було  вирішено звернення громадянки Людмили Сисоєвої із с.Верхньоводяне: вона отримала потрібну довідку (хоча прийшла в кабінет зі сльозами на очах…).

Разом із начальником фінансового управління райдержадміністрації Світланою Скупченко та начальником відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світланою Бондаренко ми спільно дали вичерпне роз’яснення громадянину Валерію Грибу із селища Близнюки щодо порядку отримання інсуліну в листопаді та грудні місяці», - стисло прокоментував проведений цими днями власний особистий прийом громадян перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов, наголошуючи при цьому, що головне – допомогти людині у будь-якій, навіть найскладнішій справі (ситуації) завжди було і сьогодні залишається на часі дня.