Відбулася робоча нарада із сільським головою

Відбулася робоча нарада із сільським головою 30 червня 2020

Цього дня у відповідності до плану перебування голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко провів робочу зустріч із сільським головою Вишневої сільської ради Юрієм  Борисовським.

Упродовж майже трьох місяців, що пройшли від призначення на посаду голови районної державної адміністрації – як у Сергія Володченка, так і Юрія Борисовського накопичилося достатньо питань для їх обговорення на районному рівні.

І це не тільки виконання місцевим бюджетом затвердженого плану по доходах за підсумками першого півріччя 2020 року (так, на сьогодні відсоток виконання до плану на січень-червень 2020 р. складає по Вишневій сільській раді 150,2%, до плану за червень 48,5% та до плану за 2020 рік лише 31,7%. При тому що два останні середньорайонні показники за оперативними даними становлять відповідно 75,5% та 36,2%...)

 «У процесі робочої наради ми обговорили всі найбільш наболілі питання функціонування місцевих закладів соціальної сфери (у тому числі і районного рівня) у контексті вирішення різнопланових напрямків життєзабезпечення населення двох сіл територіальної громади у даний час та в умовах децентралізації. Звичайно ж, частина спільних для сільських рад Близнюківського району проблем повторюється (стан доріг загального користування місцевого значення, очистка узбіччям доріг тощо)», -  наголосив голова районної державної адміністрації Сергій Володченко.