• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Відзначення 77–ї річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників

Відзначення 77–ї річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників

Відзначення  77–ї річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників 16 вересня 2020

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її несуть крізь роки нові і нові покоління. І наш головний обов’язок – зробити все можливе для того, щоб ветерани, представники старшого покоління відчували турботливе і шанобливе ставлення до себе.

Сьогодні, 16 вересня в селищі Близнюки, біля меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Володченко, голова районної ради Володимир Бреус та Близнюківський селищний голова Геннадій Король.

До заходу долучилися також працівники апарату районної державної адміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськість. 

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя вже у 21-му столітті, воюючи за суверенітет і територіальну цілісність незалежної України. 

«Ми маємо пам’ятати героїчний подвиг усіх, хто загинув у ті трагічні роки. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам Єропи, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є чи не найбільш дорогоцінними надбаннями усього людства. Ця подія з розряду одночасно трагічних і святкових. Уроки Другої світової війни - це наша незабутня сторінка історії. Зберегти її – святий обов’язок нащадків. Шанувати пам’ять про полеглих бійців та переможців - ветеранів, що вже відійшли у вічність – свідчення нашої поваги до своїх визволителів, до тих, хто подарував нам життя", - наголосив у своєму виступі голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко.