• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Зверенення голови Близнюківської районної державної адміністрації Сергія Володченка

Зверенення голови Близнюківської районної державної адміністрації Сергія Володченка

Зверенення голови Близнюківської районної державної адміністрації Сергія Володченка 19 лютого 2021

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою держави з початку 2021 року розпочато процес реорганізації районних державних адміністрацій, що діяли на території ліквідованих районів та припинення повноважень голів відповідних райдержадміністрацій.

Насамперед хочу подякувати Президенту України та керівництву Харківської обласної державної адміністрації за високу довіру та підтримку, призначивши на відповідальну посаду, за надану можливість проявити увесь спектр моїх здібностей та компетенцій, за сприяння та допомогу в роботі, за отриманий неоціненний досвід практичної та керівної роботи в системі органів виконавчої влади.

Висловлюю щирі слова подяки працівникам Близнюківської районної державної адміністрації за професіоналізм, взаєморозуміння та послідовну позицію під час реалізації наданих повноважень на благо Близнюківського району. З вами було дійсно легко та комфортно працювати. Ви – професіонали своєї справи!

На мою думку – результат моєї роботи як керівника визначають, в першу чергу, жителі району. Вдячний кожному з них за неупередженість, небайдужість до життєдіяльності району, вміння вказувати на помилки та терплячість під час очікування результату їх виправлення. Приношу свої вибачення, якщо, на вашу думку, при прийнятті деяких управлінських рішень, не виправдав ваших сподівань!