Районний етап Всеукраїнського дитячого конкурсу «Дитятко.Art»!

Районний етап Всеукраїнського дитячого конкурсу «Дитятко.Art»! 3 липня 2020

Всеукраїнський дитячий конкурс графічного дизайну «Дитятко.Art»   у районі проведено в рамках Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»   з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, об'єднання талановитих дітей, вдосконалення творчого потенціалу обдарованих дітей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті.

За підсумками жюрі у районному  етапі Всеукраїнського дитячого конкурсу графічного дизайну «Дитятко.Art»! взяли участь 11 юних дарувань, а переможцями стали:

Рябухіна  Ірина,  вихованка гуртка «Дебати» Близнюківського Будинку дитячої  та юнацької творчості Близнюківської районної адміністрації Харківської області в номінаціях: «Місцеве самоврядування – це ми!» та «Екологія живої природи: відновлення та збереження»

Іваненко Руслан,  учень  КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» в номінації: «Краща соціальна реклама дитячої студії».

Задорожній Костянтин, учень КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» в номінації: «Екологія живої природи: відновлення та збереження».

«Висловлюю слова вдячності за активність всім учасникам дитячого конкурсу, бажаю не зупинятися на досягнутому, на нелегкому шляху самоствердження і самореалізації, які при наполегливій роботі дозволять кожному досягти своїх власних висот, які належним чином з часом будуть оцінені у дорослому житті», - звернувся до учасників та переможців конкурсу голова районної державної адміністрації Сергій Володченко.