Об’єкти реконструкції під пильним контролем районної влади

Об’єкти реконструкції під пильним контролем районної влади 29 листопада 2019

Сьогодні, 29 листопада, заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Подереча, здійснив робочі візити на об’єкти, щодо яких у 2019 році на території Близнюківського району, здійснюються заходи з реконструкції, для ознайомлення з темпами їх виконання, а саме:

«Реконструкція нежитлового приміщення банку “Україна” для розміщення дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Незалежності 35, смт. Близнюки Харківської області»;

«Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» за адресою: вул. Ю.Старостіна 2, смт. Близнюки, Харківської області»;

«Реконструкції комплексу будівель Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня за адресою: вул. Калинова 3, смт. Близнюки, Харківська область».

Зазначаючи важливість та цільове призначення зазначених об’єктів, Станіслав Подереча акцентував увагу керівників закладів та представників підрядних організацій на якісному й вчасному виконанні запланованих робіт, які необхідно завершити до настання несприятливих погодних умов.