• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Хто продовжить земельну реформу: та/або про механізм допаювання земельних ділянок сільськогосподарського призначення (сінокоси, пасовища, тутові, сади)

Хто продовжить земельну реформу: та/або про механізм допаювання земельних ділянок сільськогосподарського призначення (сінокоси, пасовища, тутові, сади)

Хто продовжить земельну реформу: та/або про механізм допаювання земельних ділянок сільськогосподарського призначення (сінокоси, пасовища, тутові, сади) 30 червня 2020

«Під час проведення земельної реформи свого часу у більшості господарств району(за виключенням КСП «Ленінський шлях»)  була розпайована лише рілля. До умовних кадастрових гектарів у земельних сертифікатах і до сьогодні входить (на праві власності яке не реалізовано громадянами) певна кількість площ сінокосів, пасовищ, тутових, саду (все це в залежності від наявності зазначених видів угідь у пайовому фонді) конкретного сільгосппідприємства.

На сьогодні – частина означених видів угідь після виготовлення технічної документації відповідно до діючого законодавства передана в оренду до моменту витребування цих земель.

Близнюківськарайонна державна адміністрація на прохання сільських голів та власників земельних сертифікатів (про право на земельну частку пай ) підготувала Алгоритм розпаювання земельних ділянок сінокосів, пасовищ та інших видів угідь, що підлягають допаюванню та розташовані за межами населених пунктів із земель колективної власності (а саме, пайового фонду) колишніх КСП, ВАТ, СВК. Тож, хто продовжить земельну реформу – питання риторичне», -  констатує голова районної державної адміністрації Сергій Володченко.

«Алгоритм розпаювання земельних ділянок сінокосів, пасовищ та інших видів сільськогосподарських підприємств, що розташовані за межами населених пунктів із земель колективної власності (а саме:пайового фонду) колишніх КСП, ВАТ, СВК» читати тут