Відділ економічного розвитку і туризму райдержадміністрації повідомляє

Відділ економічного розвитку і туризму райдержадміністрації повідомляє 17 травня 2013

До відома суб'єктів господарювання Близнюківського району

     Відповідно до Указу Президента України від 19.01.2012 року №19/2012 «Про Державну інспекцію України з контролю за цінами» створено Державну інспекцію України з контролю за цінами та покладено на неї функції з реалізації державної політики з контролю за цінами. 
     Відповідно до п. 4. Положення «Про державну інспекцію України з контролю за цінами» затвердженого Указом Президента України від 30.03.2012 року №236/2012, Держінспекція України надає висновки щодо:
    - розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування оптово-відпускних цін для суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з виробництва соціально значущих продовольчих товарів, зміни на які підлягають декларуванню;
     - економічної обґрунтованості розрахунків оптово-відпускних цін на лікарські засоби або вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів;
     - розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування тарифів на окремі види житлово-комунальних послуг.