Привітання голови Близнюківської районної державної адміністрації

Привітання голови Близнюківської районної державної адміністрації 23 травня 2013


     Щиро вітаю Вас зі святом останнього шкільного дзвоника, який ознаменовує веселу пору канікул для школярів та відкриває дорогу в непізнаний світ самостійності та зрілості для випускників.
     Для багатьох учнів - це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників сьогоднішній день особливо радісний і пам'ятний. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у нове, доросле та самостійне життя.
     Сьогодні, дорогі випускники, можливо, як ніколи, Ви відчуєте, що школа - це ваш рідний дім. І, як би не склалося життя, Ви обов'язково згадуватиме своїх однокласників, школу, цю хвилюючу мить, і вчителів, для яких цей дзвоник залишиться в серці разом із Вами.
     Від усього серця бажаю гарного й цікавого відпочинку учням молодших та середніх класів, вчителям - життєвих сил і великого натхнення.
     Нехай відлуння останнього дзвоника для Вас, дорогі випускники, залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний Вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки успіхами, добрими вчинками та яскравими подіями!

                                                                                  Голова районної  
                                                                              державної адміністрації                                                                   Л.С.Шулець