• Головна
  • Новини
  • Фінанси
  • Що може змінити один банківський день для платників податків і місцевих бюджетів у частині виконання планів по доходах?

Що може змінити один банківський день для платників податків і місцевих бюджетів у частині виконання планів по доходах?

Що може змінити один банківський день для платників податків і місцевих бюджетів у частині виконання планів по доходах? 28 грудня 2019

За оперативними даними фінансового управління Близнюківської районної державної адміністрації в середньому по району бюджет по доходах (без суб’єктів, що сплатять податки сьогодні, тобто в суботу, яка є робочим днем в тому числі і для банківських установ) фактично вже виконаний на 106,2 %, в т.ч. районний 104,4,%, Близнюківської селищної ради на 104,3 % та дев’ятнадцяти сільських рад в середньому на 108, 9 %. Під загрозою зриву було впродовж календарного року і залишається на сьогодні виконання власних затверджених планів по доходах Алісівською сільською радою (на 29.12.2019 – 89,3 %). І основана причина пов’язана з виробничою  та фінансово-економічною діяльністю базового сільгосппідприємства ТОВ «Краєвид Агро» (основного платника податків), по якому в рамках діючого законодавства вживалися певні заходи реагування.

«Що може змінити для платників податків та місцевих бюджетів району в частині виконання планів по доходах один банківський день - покаже час та оновлена вже в наступному році інформація, що наведена нижче без цього одного банківського дня», зазначив перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов.

Аналіз виконання затвердженого плану по доходах станом на 28.12.2019 читати тут.