Селищна та сільські ради

Близнюківська селищна рада

Голова:          Король Геннадій Степанович

Секретар:      Хомутова Яна Юріївна

                        Володченко Сергій Сергійович


Алісівська сільська рада

Голова:            Постніков Сергій Миколайович

Секретар:         Романенко Олена Олександрівна


Башилівська сільська рада

Голова:             Дяченко Олександр Олександрович

Секретар:          Хрикіна Надія Петрівна


Берестівська сільська рада

Голова:             

Секретар:          Спасюк Ірина Вікторівна


Бурбулатівська сільська рада

Голова:               Билим Катерина Володимирівна

Секретар:          Білик Наталія Іванівна


Верхньосамарська сільська рада

Голова:              Сіра Ірина Миколаївна

Секретар:           Олексієвець Наталія Михайлівна


Добровільська сільська рада

Голова:              Калашник Юрій Миколайович

Секретар:           Пономар Олена Анатоліївна


Квітнева сільська рада

Голова:               Голуб Людмила Михайлівна

Секретар:          Федоркіна Ганна Григорівна


Криштопівська сільська рада

Голова:               Линник Олександр Олександрович

Секретар:          Лебединська Ольга Василівна


Лукашівська сільська рада

Голова:               Маноха Людмила Костянтинівна

Секретар:          Авсюнова Алла Миколаївна


Надеждинська сільська рада

Голова:             Попілиш Віктор Павлович

Секретар:         


Новонадеждинська сільська рада

Голова:               Цяпка Ігор Вікторович

Секретар:          Зайченко Тетяна Петрівна


Новоукраїнська сільська рада

Голова:               Сокол Сергій Федорович

Секретар:          Стьопіна Капіталіна Захарівна


Олексіївська сільська рада

Голова:               Кірієнко Олена Миколаївна

Секретар:          Кожедуб Галина Леонідіївна


Острівщинська сільська рада:

Голова:               Капран Алла Іванівна

Секретар:         Пономар Інна Валеріївна


Вишнева сільська рада

Голова:               Борисовський Юрій Анатолійович

Секретар:          Фурман Надія Семенівна


Самійлівська сільська рада

Голова:               Яковлев Юрій Валерійович

Секретар:          Чигрин Тетяна Миколаївна


Семенівська сільська рада

Голова:              Рекота Володимир Олександрович

Секретар:          Захарова Наталія Миколаївна


Софіївська сільська рада

Голова:               Матвієнко Наталія Всеволодівна

Секретар:          Щербак Ольга Миколаївна


Уплатнівська сільська рада

Голова:               Туник Тетяна Миколаївна

Секретар:          Гришина Наталія Григорівна